Hakkımızda

Hakkımızda

Görpe Çelik Metal Sanayi 1957'de Mustafa ANKARALI (Demirci Görpe) tarafından Çorum’da kurulmuştur. Firmamız günümüzde aktif olarak büyük ve ağır sanayi sektörlerine hizmet etmeye devam etmektedir.


Görpe Çelik Metal Sanayi ürün yelpazesinde her türlü Yerli ve İthal Çelik Mamülleri, Transmisyon, Altıköşe, Kare, Çelik Lama, Demir Lama, Etli Boru, Sac, Hazır Flanş,

Pirinç, Polietilen, Kestamit, Delrin, Teflon, Alüminyum, Fiber, Şerit Testereler ve Kaynağı ve Kis ve Kömür Kırıcı Çekiçleri ve Elekleri, Yem Kırıcı Çekiçleri, Pulluk Bıçağı, Römork Halkaları, Traktör Kancaları, Ayak / Badi Ayak ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.


Firmamız ayrıca Dövme - Bükme işleri ve CNC Oxy ve Plazma kesimi  işlerinde de kaliteli hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.


Müşteri memnuniyeti, taleplere hızlı cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişme ve öğrenmeye açık yapımızla hedeflerimize hızla yaklaşıyoruz. Bu değerler ile beraber gelen sorumluluğun farkında olan ve muhafaza etme için hassasiyetimizle gösterdiğimiz çabanın bilincindeki değerli müşterimize teşekkür ederiz.

İşleyişimiz Hakkında

1

İHTİYAÇ ANALİZİ

İhtiyacınıza uygun çözümler üretiriz.
2

TEKNİK ANLAŞMA

İhtiyaçlar doğrultusunda teknik konularda anlaşırız.
3

ÜRETİM

İstediğiniz malzemelerin üretimine başlarız.
4

TESLİMAT

İşlerimizi tamamlayarak kısa sürede teslim ederiz.